title
title
title
Navimarine
Michael Tommy
Santa Barbara
Daniel Klein
title
title
title
YENİ EKLENENLER

Saat Modelleri

Erkek Saat Modelleri 

Erkek saatleri, erkek tarzı ve aksesuarları için oldukça önemlidir. Saatler, takan kişinin karakterini ve tarzını yansıtan aksesuar ürünleridir. Erkek saat modelleri çeşitli ve farklıdır. Başlıca erkek saat modelleri klasik saatler, spor saatler ve dijital saatlerdir. 

Erkek Klasik Saat Modelleri 

Erkek klasik saat modelleri, sade ve şık saatlerdir. Klasik saatlerin kayışları genellikle deri ya da metalden üretilmektedir. Daha resmi ve ciddi kombinlerle tercih edilmekte olan klasik saat modelleri, saati takan kişiye ayrı bir şıklık ve hava katmaktadır. 

Erkek Spor Saat Modelleri 

Erkek spor saat modelleri, günlük kullanım için tasarlanmış saat modelleridir. Bu saat modelleri daha çok casual ve günlük kombinlerle tercih edilmektedir. Spor saatler, hareketli bir yaşama sahip olan kişiler için gayet iyi bir tercihtir. Bir spor saat suya dayanıklılığa, sağlam bir kasa yapısına ve tasarıma sahip olmalıdır. 

Erkek Dijital Saat Modelleri 

Erkek dijital saat modelleri, mekanizmalı normal saat modellerinden daha farklı saatlerdir. Dijital bir ekrana sahip olan bu saat modeli, dijital ekranında bulunan rakamlar sayesinde saati göstermektedir. Dijital saat modelleri, oldukça modern ve yenilikçi bir görünüme sahiptir. Bu yüzden ağırlıklı olarak genç ve orta yaş insanlar tarafından tercih edilmektedir. 

Kadın Saat Modelleri 

Kadın saatleri, kadın kombinleri için oldukça tamamlayıcı bir aksesuardır ve kombinlerde önemli bir yere sahiptir. Kadın saatlerinde en önemli olan konu saatin zarif ve ince olmasıdır. Bu yüzden daha minimal ve küçük kadın saatleri ön plana çıkmaktadır.

Kadın Klasik Saat Modelleri

Kadın klasik saat modelleri, şıklık ve zariflği aynı anda sunan saatlerdir. Klasik saatler daha çok resmi ve ciddi kombinlerde tercih edilmektedir. Kadın klasik saatler, takan kişiye şıklık ve hava katmaktadırlar. Bundan dolayı oldukça yaygın ve tercih edilen bir kadın saat türüdür. 

Kadın Spor Saat Modelleri

Kadın spor saat modelleri, günlük kullanım ve casual kombinler için birebirdir. Spor saat modelleri, genellikle silikon ya da metal kayışa sahiptir. Spor saatler vermiş olduğu rahatlık ve kullanım avantajları ile günlük kullanım için birebirdir. 

Akıllı Saat Modelleri

Akıllı saatler ve giyilebilir teknoloji ürünleri teknolojinin gelişmesi ve yaygınlaşmasıyla oldukça popüler bir hale geldiler. Akıllı saatler normal saatler gibi bileğimize takılan saatlerdir. Akıllı saatler dokunmatik bir ekrana sahiptir. Akıllı saat modelleri, geleneksel saat modellerinin ötesinde fonksiyonlara sahiptir. Akıllı saatler sadece saati göstermeye değil, kalp atışı, nabız, oksijen seviyesi, adım sayar gibi bir çok işe yaramaktadır. Akıllı saatlerin sunmuş olduğu bu ve daha fazla fonksiyonları günlük yaşamı kolaylaştırmakta ve pratikleştirmektedir. 

Akıllı saatler sahip oldukları şık tasarımları ve işlevsellikleri sayesinde birçok kombine uyum sağlamaktadır. Ancak akıllı saatler daha çok spor ve casual kombinlerle kullanılmaktadır. Akıllı saat tasarımları modelden modele farklılıklar göstermektedir. Birçok markanın birbirinden farklı modellerine web sitemizden ulaşabilirsiniz. 

Hakkımızda

Bisaat Dünya'nın Online Saat Mağazası!

Bisaat.com fast fashion bay ve bayan kol saati modellerini bol çeşit ve uygun fiyat ile sunan %100 müşteri memnuniyetine kesinlikle özen gösteren online saat satış mağazasıdır. En popüler fast fashion modelleri uygun fiyatlarla Bisaat.com'da sizleri bekliyor. Haydi durmayın! Bisaat'i sosyal medyadan da takip edin. Anlık kampanya ve hediyeleri yakalayın. Biz sizle büyük bir aileyiz!

Daha Fazla
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR