TESLİMAT VE İADE İLE İLGİLİ İŞİNİZE YARAYACAK BİLGİLER

 

    Bisaat.com'dan saat 18:00'a kadar siparişini vermiş olduğunuz ürün/ürünler ertesi gün 17:00'da YURTİÇİ KARGO ile sizlere ulaştırmak üzere yola çıkartılır. Bisaat.com'un YURTİÇİ KARGO ile sözleşmesine göre en geç 4 iş günü içerisinde siparişini vermiş olduğunuz ürün/ürünler adresinize teslim edilir. Siparişleriniz personellerimizce özenle hazırlanıp hasar almayacak şekilde paketlenmektedir. Size gelen kargo paketinin üzerinde hasar, yırtık veya bunlara benzer bir durum söz konusu ise paketi teslim almayıp geri iade gönderiniz. Bu durumu aynı gün içerisinde 0 (212) 482 26 86 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak bizlere bildiriniz. 

 

DEĞİŞİM VE İADE ŞARTLARI

 

    Bisaat.com'dan almış olduğunuz her ürünü kullanılmadığı, hasara uğramadığı, orijinalliği bozulmadığı, satılabilirliği bozulmadığı sürece ve size gönderildiği gibi eksiksiz bir şekilde elinize ulaştığı tarihten sonraki 14 gün içerisinde iade edebilir ve ücretinizi geri alabilirsiniz. Kullanılmış, hasara uğramış, kutusu, garanti belgesi ürün/ürünler iade alınmayacak sizlere karşı ödemeli kargo ile tekrardan geri gönderilecektir.

      

 

    İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri WhatsApp hattımız olan 0537 836 23 25 numaralı telefona WhatsApp Messenger'dan yazarak iade ve değişim ekibimizdeki arkadaşlarımızla iletişim kurunuz. YURTİÇİ KARGO ile ücret ödemeden Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad. Tekstilkent B6 Blok No:60 Esenler/İstanbul adresimize alıcı ismi "AHMET ERSOY veya Bisaat.com" olacak şekilde gönderebilirsiniz. Kapıda nakit ödemeli olarak vermiş olduğunuz siparişlerinizin iadesi yapılırken ödemiş olduğunuz 15 TL kapıda nakit ödeme hizmet bedeli iade edilemezDeğişim olarak kargo ücreti ödemeden göndermiş olduğunuz ürün ise değişimi yapıldıktan sonra ücretsiz kargo ile sizlere gönderilir.    İade süreci hakkında, 0 (212) 482 26 86 numaralı telefonu arayarak, müşteri temsilcinizden detaylı bilgi alabilirsiniz. 

 


-İade işlemlerinde, kredi kartı ile satın alınan ürünlerin ücretleri, kredi kartınıza iade edilir. Taksitli alımlarda, iadeniz banka tarafından taksitli veya peşin olarak yapılmaktadır. Ürün bedeli havale ile ödenmişse iade tutarı hesabınıza aktarılır. İade ettiğiniz ürün bize ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde iadeniz yapılır.

-Kullanım sırasında oluşacak ürün arızaları için, 0 (212) 482 26 86 numaralı telefonu arayarak müşteri temsilcilerimizle bağlantıya geçiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR