Üyelerimizin-Müşterilerimizin Bisaat.com'a üyeliği, verdiği bilgilerin gizliliği, korunması ile ilgili işlemleri ve Bisaat.com'dan satışlara ilişkin diğer hususlarda aşağıdaki cari esaslar benimsenmiştir.

 
  •      Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre Bisaat.com ve/veya ilgili Kart Kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları'nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler Bisaat.com tarafından görülmez ve kaydedilmez).
  • Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.
  • Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Bisaat.com sorumlu değildir.
  • Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (Bisaat.com ile anlaşmasına göre üçüncü sahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Bisaat.com'a aittir.
  • Kullanılmamış olsa dahi Müşterilerimizin özel istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda üretilen (üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye/kişisel ihtiyaçlara özel hale getirilenler dahil) mallar, niteliği itibariyle iadeye elverişli olmayan veya çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar (bilhassa ve yine tüketici tarafından kullanılmamış dahi olsa ambalajı açılmış veya hasar görmüş) ürünler iade alınmaz.
  • Bisaat.com üzerinden satın alınan ürünler için bu husustaki uygulama şartlarımız dahilinde para iadesi mümkün olan hallerde ürün iadesi Bisaat.com'a yapılmalıdır.
  • İade edilecek ürünler için fatura ibraz etmek zorunludur.
  • Sitemizde adres kısmında belirtilen ülkelere gönderim yapılmaktadır..
  • Sitemizden alışverişlerinizde her işlem sırasında göreceğiniz ilgili sipariş ön bilgilendirme formu - satış sözleşmesi de geçerli olacaktır.
  • Ek bilgi almak istediğiniz konularda Sitemizde belirtilen iletişim yolları ile Bisaat.com'a danışabilirsiniz.
 

Ahmet Ersoy - Bisaat.com

Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad. Tekstilkent B6 Blok No:60 Esenler/İstanbul

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR